MENU

Produkt sa v oblúbených už nachádza

Komentáre

Adriana

Produkt je výborný, ale pri prevzati tovar nezabaleny jedna krabica poskodená a dodanie na predajňu trvalo tyždeň.

Adriana

Dobrý deň, mrzí ma vzniknutá situácia, priebeh obchodného prípadu som preveril. Objednávku ste zadali v piatok 9.2. v poludňajších hodinách, avízo o pripravenosti tovaru na prevzatie sme Vám zaslali nasledujúci týždeň v utorok (rovnako v poludňajších hodinách). Mrzí ma, ak ste takúto dobu vybavenia vnímali ako pridlhú, aktuálne nebolo v predajni k dispozícii dostatočné množstvo požadovaného tovaru a zaslanie z centrály trvalo 2 pracovné dni. Pri kontrole tovaru pri odovzdávaní sme žiadne poškodenie nezaznamenali. Pokiaľ nám nejaké poškodenie ušlo, je to samozrejme možné reklamovať aj dodatočne. Možno som pripomienku ku chýbajúcemu baleniu nesprávne pochopil, ale tovar tohto typu (archívna škatuľa) štandardne nebalíme a nie je nejako osobitne balený ani od výrobcu, keďže on sám je obalom. Za komplikáciu sa ospravedlňujem.   Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Newsletter

Zasielanie noviniek a akcií

FaxCopy News
FaxCOPY News a Cenníky
POZRITE SI VŠETKY
FAXCOPY NEWS A CENNÍKY
Facebook
Shop roku
NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.