MENU
04.06.2021
Čas čítania: 5 min.

10 TIPOV na originálne DARČEKY PRE OTCA, aj na Deň otcov

Chcete potešiť otca s naozaj originálnym darčekom ku Dňu otcov? Od radosti však neviete, čo kúpiť? My Vám poradíme 10 tipov na darčeky pre otca, ktoré zaujmú, potešia a vyniknú svojou originalitou. Nezabudnite, že Deň otcov je už v nedeľu 20.6.2021.

1. Vôňa do auta s vlastnou potlačou pre otca

Dlhé hodiny strávené na cestách budú razom príjemnejšie s originálnym darčekom pre otca – vôňou do auta s vlastnou potlačou, ktorá prevonia auto, ale aj poteší oko. Vôňa obsahuje exkluzívny automobilový parfém VINOVE, ktorý vytvoril medzinárodný tím legendárnych francúzskych tvorcov parfumov, talianskych dizajnérov a poľských vedcov.

Kúpiť vôňu do auta s vlastnou potlačou


2. Podložka pod myš s vlastnou potlačou pre otca

Nie jeden otec strávi denne hodiny pri počítači. Tento čas mu môžete spríjemniť originálnou podložkou pod myš s vlastnou potlačou. Vyberte a pošlite nám tú najkrajšiu fotografiu z Vašich spoločných chvíľ a my zabezpečíme profesionálnu tlač na podložku pod myš.

Kúpiť podložku pod myš s vlastnou potlačou


3. Sklenený pivný krígeľ s vlastnou potlačou pre otca

Aj váš otec si rád skočí na jedno? Z ktorého sa potom vykľujú dve, či tri... To poznáme. Tak to sa potom na Deň otcov určite poteší novému krígľu s originálnou potlačou od Vás. Pivné bruško už aj tak menšie mať nebude, tak nech je aspoň jeho úsmev väčší. Pivný krígeľ s vlastnou potlačou je vyrobený z odolného matného skla a má pekné tvary, vďaka čomu zaujme už na prvý pohľad.

Kúpiť sklenený krígeľ s vlastnou potlačou


4. Ploskačka s gravírovaním pre otca

Či už váš otec obľubuje poriadnu domácu pálenku alebo si radšej vychutná kvalitný rum, náprsná fľaša s originálnym gravírovaním mu na Deň otcov zaručene vyčarí úsmev na tvári. Určite ocení, že je praktická a ľahká, vyrobená z kvalitného nerezu a vďaka skrutkovaciemu uzáveru nevyjde ani kvapka na zmar. Vybrať si môžete až z piatich farieb – striebornú, modrú, červenú, zlatú alebo čiernu ploskačku.

Kúpiť ploskačku s gravírovaním


5. Vreckový nôž s gravírovaním pre otca

Perfektný darček pre praktického otca? Jednoznačne praktický nožík. Multifunkčným vreckovým nožom s vlastným gravírovaním potešíte na Deň otcov každého domáceho kutila. Vybrať si môžete z troch farieb nožov – červený, čierny alebo modrý. A vygravírujeme Vám naň text podľa Vašich predstáv. Už nikdy sa nestane, že si ho zamení s kamarátovým nožíkom.

Kúpiť vreckový nôž s gravírovaním


6. Fajčiarsky set s vlastnou potlačou pre otca

Ak je Váš otec fajčiar, určite ho poteší fajčiarsky set s vlastnou UV potlačou. Originálny fajčiarsky set pozostáva z hliníkového obalu na cigarety s matným povrchom a farebnou potlačou podľa Vašich predstáv, a k nemu biely plastový zapaľovač s vlastnou farebnou potlačou. Hliníkový obal je praktický vďaka zatváraniu na magnet a zmestí sa doň celá krabičky cigariet.

Kúpiť fajčiarsky set s vlastnou potlačou


7. Cestovná fľaša s vlastnou potlačou pre otca

Ak má Váš otec rád praktické darčeky, rozhodne ho poteší cestovná fľaša s vlastnou potlačou. Je vhodná na cykloturistiky, turistiky, rôzne výlety, či len tak na cesty. Vďaka šróbovaciemu uzáveru fľaška nevytečie a v prípade, že sa do ruksaku nezmestí, určite poteší praktická karabínka pre upevnenie, či zavesenie, ktorá je súčasťou uzáveru fľašky.

Kúpiť cestovnú fľašu s vlastnou potlačou


8. Sedmové hracie karty s vlastnou potlačou pre otca

Staré dobré hracie karty, ale trochu inak. Vytvorte originálne sedmové hracie karty pre Vášho otca z Vašich rodinných fotografií, či fotografií obľúbených miest. Tento darček poteší a zabaví každého člena rodiny. Karty môžete využiť napríklad aj v lete na kúpalisku, keďže sú odolné voči vode. Pri výbere fotografií sa môžete odviazať, na karty totiž môžete umiestniť až 32 rôznych fotografií.

Kúpiť hracie karty s vlastnou potlačou


9. Tričko s vlastnou potlačou pre otca

Povedzte mu to tričkom s vlastným motívom, venovaním alebo vašou spoločnou fotografiou. Nemusíme snáď písať, že razom sa toto tričko stane otcovým najobľúbenejším kúskom, ktorý bude hrdo nosiť. Stačí vybrať veľkosť, farbu a premyslieť, aká potlač by ho najviac potešila.

Kúpiť tričko s vlastnou potlačou


10. Kvalitný sypaný čaj v krabičke s fotografiou a venovaním

Potešte tatina jedinečným sypaným čajom s vašou spoločnou fotografiou a s originálnym venovaním. NÁŠ TIP – Čaje sa dajú pripraviť ako horúci nápoj, ale aj ako chutné letné osvieženie s ľadom. Vybrať si môžete z viacerých príchutí kvalitných sypaných čajov od slovenského výrobcu:

  • čierny čaj – Early grey
  • bylinno-ovocný čaj – Jablko, šípka, mäta
  • ovocno-koreninový čaj – Mango, kokos, škorica
  • zelený čaj – Chun Mee
  • Šípkový čaj

 

 

Kúpiť čaj s venovaním