MENU
15.08.2021
Čas čítania: 2 min.

Ako označiť veci do školy? Vyskúšajte praktické samolepky a nažehľovačky s menom či ďalšie vychytávky

Začiatok školského roka prináša pre mnohých rodičov rébus s názvom ako označiť veci do školy či škôlky tak, aby si ich deti medzi sebou dokázali rozoznať. Objavili sa i u vás v prvé septembrové dni neznáme prezuvky alebo box na desiatu? Prípadne váš malý škôlkar prišiel v cudzom svetríku?

deti v škole píšu do zošita

V tom prípade máme pre vás niekoľko tipov, ako tento problém vyriešiť. Šikovné nažehľovačky, samolepky či visačky s menom vám ušetria čas i problémy spojené s hľadaním zatúlaných vecí.

 

Zabudnite na vyšívanie či fixku. Praktické samolepky a nažehľovačky s menom môžete umiestniť kamkoľvek

Prvé pokyny pre rodičov malých škôlkarov znejú jasne. Do skrinky je potrebné umiestniť pyžamo, prezuvky a náhradné oblečenie označené menom dieťatka. Samozrejme, má to svoje opodstatnenie. Hoci sa môže zdať, že váš drobček svoje veci pozná, uľahčuje to prácu najmä pani učiteľkám, ktoré ocenia pri obliekaní toľkých nožičiek a ručičiek každú pomoc.

A práve tou samolepky, nažehľovačky a visačky s menom sú. V praktickom balíku nájdete 66 kusov samolepiacich menoviek, 66 nažehľovacích menoviek a 2 odolné hliníkové visačky. Stačí doplniť meno dieťaťa a vybrať si typ a farbu písma, ktorá sa vám páči. Pre najmenších je skvelou pomôckou jeden z tridsiatich veselých obrázkov, ktoré je možné k menu pridať. A cudzie pyžamko, prezuvky či tričko na telesnú v taške vášho drobca ostanú minulosťou.

 

Originálna pečiatka s monogramom ako vlastná značka

Deti milujú, keď majú niečo výnimočné. Spojiť príjemné s užitočným je v tomto prípade naozaj jednoduché. Obľúbeného hrdinu, rozprávkovú postavičku či originálny monogram môžete preniesť napríklad na rýchloschnúcu pečiatku a pomocou nej na akýkoľvek predmet, ktorý potrebujte do školy označiť. Okrem toho, že im vdýchnete jedinečný dizajn, takúto osobnú značku spozná vaše dieťa bez problémov.

balíček samolepiek a nažehľovačiek

Nehľadajte ihlu v kope sena. Podsedák či vrecko na prezuvky s vlastným dizajnom rozžiaria každé detské očká

Ak už sa vám označenie školských pomôcok a oblečenia pre vášho školáka či škôlkara podarilo vyriešiť, máme pre vás ešte niekoľko zaujímavých tipov, ako mu začiatok školského roka spríjemniť pomocou originálnych pomôcok, ktoré ľahko dotvoríte podľa jeho gusta.

Tvrdú školskú stoličku, najmä v zimných mesiacoch, spríjemní pohodlný podsedák s fotkou alebo postavičkou rozprávkového hrdinu. A ak sa vám zatiaľ nepodarilo v širokej ponuke vrecúšok na prezuvky nájsť také, ktoré by vášho drobca zaujalo, nezúfajte. V priebehu niekoľkých minút si môžete vytvoriť vrecko na prezuvky s potlačou, ktorá si ho v momente získa.

Veríme, že si v množstve našich tipov nájdete ten pravý, ktorý vás zaujme a pomôže vyriešiť nielen označenie vecí do škôlky a školy, ale svojím originálnym dizajnom spríjemní školské dni vašim ratolestiam.

 

Objednať samolepky a nažehľovačky s menom
Pridať komentár


Povinný údaj, v diskusii sa nebude zobrazovať

Meno/prezývka, bude zobrazené v diskusii

Žiadne komentáre